Lewandowski wybrał drużynę wszech czasów w FIFA 18! (WIDEO)

E-sport
Lewandowski wybrał drużynę wszech czasów w FIFA 18! (WIDEO)
fot. PAP

Robert Lewandowski i jego trzej koledzy z Bayernu Monachium wybrali swoją drużynę marzeń w grze FIFA 18. Zobacz, kto znalazł się w "jedenastce" wszech czasów!

W zabawie zorganizowanej przez twórców gry FIFA 18 wzięło udział czterech zawodników Bayernu Monachium. Razem z kapitanem reprezentacji Polski wymarzony skład wybierali Arturo Vidal, Arjen Robben oraz Joshua Kimmich. Każdy z nich dawał swoje propozycje, a następnie razem decydowali czy dany piłkarz powinien zająć jedno z miejsc.

 

"Bawarczycy" rozpoczęli od wybierania napastników.

 

- Nie będę nic mówił - powiedział z przekąsem "Lewy".

 

 

W rezultacie kapitan reprezentacji Polski jako pierwszy został dodany do złotego składu. Drugą sugestią Lewandowskiego był Zinedine Zidane, jednak Robben stwierdził, że jego rolę na boisku świetnie spełnia Vidal. W rezultacie Kimmich dodał do składu pozostałych trzech biorących udział w zabawie piłkarzy Bayernu.

 

Oprócz wybierającej czwórki w drużynie znalazło się miejsce dla takich legend futbolu jak Lionel Messi, Paolo Maldini, Patrick Vieira czy Ronaldo.

 

Drużyna marzeń FIFA 18 według piłkarzy Bayernu Monachium:

 

Manuel Neuer - Joshua Kimmich, Lothar Matthaus, Paolo Maldini, David Alaba - Arjen Robben, Patrick Vieira, Arturo Vidal, Lionel Messi - Ronaldo, Robert Lewandowski.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie