Onico Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
Onico Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

W spotkaniu 13. kolejki PlusLigi siatkarze Onico Warszawa podejmą Indykpol AZS Olsztyn. Testowa transmisja internetowa meczu Onico – Indykpol AZS od godziny 19.00 na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

Starcie Onico Warszawa z Indykpolem AZS Olsztyn zapowiada się niezwykle interesująco. W ostatnim okresie podopieczni trenera Stephane Antigi są na fali – pewnie ograli na Torwarze Jastrzębski Węgiel 3:0, a w kolejnym meczu, również w trzech setach uporali się na wyjeździe z Asseco Resovią. Ograli więc trzecią i czwartą ekipę poprzedniego sezonu, teraz czas na konfrontację z piątą.

 

Olsztynianie grają ostatnio w kratkę. Zaskakująco gładko ulegli 0:3 Cerrad Czarnych Radom, a w kolejnym meczu męczyli się z Łuczniczką Bydgoszcz, którą ograli 3:2. Obie ekipy mają przed meczem podobny bilans (22 punkty, 7 zwycięstw – 5 porażek) i sąsiadują ze sobą w tabeli PlusLigi.

 

 

Transmisja internetowa meczu Onico – Indykpol AZS będzie miała charakter testowy, w najbliżej przyszłości planujemy przeprowadzać transmisje internetowe ze spotkań PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet.

 

Transmisja meczu Onico Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn 12 grudnia od godziny 19.00 na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze