W naszej Siatkarskiej Rodzinie są osoby chore, samotne, rodziny które straciły najbliższych, często jedynych żywicieli.

Dlatego podczas Klubowych Mistrzostw Świata Fundacja Polska Siatkówka prowadzić będzie zbiórkę środków, które trafią do rodzin, osób z naszego środowiska wymagających pilnej pomocy.

Dzięki Wam, wspaniałym Kibicom możemy sprawić, że zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i początek Nowego 2018 Roku dla tych osób, rodzin mogą być nieco radośniejsze.

Zbiórka będzie prowadzona w halach w Opolu (12, 13 i 14 grudnia), Łodzi (14 grudnia) i Krakowie (15, 16 i 17 grudnia).

To nie jedyna forma wsparcia, którego można udzielić najbardziej potrzebującym. Podczas Klubowych Mistrzostw Świata w Łodzi i Krakowie funkcjonowało będzie stoisko Fundacji Polska Siatkówka, na którym będzie dystrybułowana w formie cegiełek książka fundacji ,,Siatkówka wczoraj i dziś” oraz kalendarz PZPS na rok 2018, poświęcony obchodom 90-lecia polskiej siatkówki.  Zakupione cegiełki mogą posłużyć jako świetne prezenty świąteczne dla sympatyków siatkówki

„Siatkówka wczoraj i  dziś” to przekazana w pigułce historia  przepisów gry w piłkę siatkową od jej początków aż do dnia dzisiejszego. Opracowanie zostało  wydane przez Fundację Polska Siatkówka i jest adresowane do  wszystkich miłośników sportu. Ewolucja przepisów gry została pokazana chronologicznie tak,  by dać czytelnikowi spójny i całościowy obraz kształtowania się siatkówki, na przestrzeni 120 lat jej  istnienia. Książka jest bogato ilustrowana, zawiera fotografie, rysunki, pokazujące rozwój  dyscypliny w jej różnych aspektach (reguły gry, sprzęt, urządzenia, obiekty, itp.). Pokazuje też wkład  ludzi szczególnie zasłużonych dla rozwoju siatkówki w Polsce i na świecie. Autorzy opracowania mają nadzieję, że sympatycy siatkówki, jak również osoby profesjonalnie związane z tą dyscypliną sportu, znajdą tutaj dla siebie interesujące informacje, które pozwolą lepiej poznać, zrozumieć i docenić piękno tej gry. W naszej pozycji można znaleźć również wiele ciekawych informacji, które można wykorzystać do formułowania wszelkiego rodzaju konkursów i quizów związanych z naszą dyscypliną sportową, jaką jest piłka siatkowa.

Książka – cegiełka kosztuje 20 złotych

Kalendarz – cegiełka to wydatek 40 złotych.

Bardzo liczymy na  niezawodną solidarność, wrażliwość i hojność Siatkarskiej Rodziny.

Fundacja Polska Siatkówka

KRS: 0000252569

Bank Millenium: 29 1160 2202 0000 0002 2210 8942