Legia lepsza od Piasta również w kuluarach!

E-sport

Legia Warszawa ograła Piast Gliwice nie tylko w ramach LOTTO Ekstraklasy. „Wojskowi” okazali się lepsi od „Piastunek” również na arenie esportowej.

W ramach dwudziestej kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa ograła Piast Gliwicę 1:0 po bramce Guilherme. Tym samym „Legioniści” awansowali na pierwsze miejsce ligowej tabeli, wyprzedzając dotychczasowego lidera - Górnik Zabrze.

 

To jednak nie jedyny sukces stołecznego zespołu. W kuluarach Stadionu Miejskiego w Gliwicach rozegrały się także mecze esportowych reprezentantów klubów. W niebiesko-czerwonym trykocie zobaczyliśmy Jakuba ‘Mrowinho97’ Mrowickiego, a honoru barw „Wojskowych” bronił Michał ‘sroka’ Srokosz.

 

W przypadku towarzyskiego pojedynku pokazowego, w których Mrowicki i Srokosz kierowali w FIFA 18 „swoimi” klubami, górował Piast. Kiedy jednak doszło do właściwego starcia w trybie FIFA Ultimate Team, zawodnik Legii nie miał litości. Stworzonym na podstawie specjalnych kart składem sroka pokonał Mrowinho97 w dwóch potyczkach (3:1; 4:1).

 

W załączonym materiale wideo wywiad z Michałem "sroką" Srokoszem.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie