Trzonem latynoskiego zespołu bez wątpienia jest trzech finalistów poprzedniego Majora: Lucas ‘LUCAS1’ Teles, Henrique ‘HEN1’ Teles i Vito ‘kNgV-‘ Giuseppe. Formacja nie straciła więc statusu legendy i wystąpi podczas najbardziej prestiżowego turnieju przyszłego sezonu: ELEAGUE Majora w Bostonie. Kadrę uzupełniają Lincoln ‘fnx’ Lau - dwukrotny zwycięzca Majora z ramienia SK Gaming, a ostatnio rezerwowy Immortals - a także weteran znany z Made in Brazil, FireGamers i compLexity - Bruno ‘bit’ Lima.

 

Oficjalne kwoty wykupu kontraktów z Immortals nie zostały ogłoszone, aczkolwiek w listopadzie pojawiły się na ich temat pewne pogłoski. Włodarze „Nieśmiertelnych” mieli podobno zażądać za braci Teles i rezerwowego fnxa sumę około miliona dolarów. Dobrze znany ze sceny Counter-Strike’a 1.6 bit został ściągnięty natomiast z TeamuOne, a kNgV- - po tym, jak zarząd usunął go wcześniej z Immortals - nie był powiązany z organizacją żadną umową.

 

Skład 100 Thieves:


Henrique "HEN1" Teles
Lucas "LUCAS1" Teles
Vito "kNgV-" Giuseppe
Lincoln "fnx" Lau
Bruno "bit" Lima

 

Klub 100 Thieves do tej pory działał na scenie League of Legends. Organizacja założył były gracz Call of Duty i YouTuber - Matthew ‘Nadeshotem’ Haagem. Drużynę wspiera ponadto znane z NBA Cleveland Cavaliers.