Lehtonen w dużym stopniu przyczynił się do środowej wygranej, bo zanotował 32 obrony.

- To był fajny wieczór. Miło, że udało mi się osiągnąć 300. zwycięstwo już przy pierwszej próbie. Oczywiście siedziało mi to z tyłu głowy. To naprawdę fajne uczucie - przyznał po meczu Lehtonen.

Goście wygrali po dwóch golach Tylera Pitlicka, a Jamie Benn zaliczył jedno trafienie i dwie asysty. Po bramce dołożyli Alexander Radulov i Remi Elie. Gospodarze odpowiedzieli jedynie dwoma golami Andersa Lee w trzeciej kwarcie.

W dwóch meczach w tym sezonie Dallas Stars pokonało New York Islanders 10:2. W listopadzie bowiem podopieczni Kena Hitchcocka wygrali w Dallas 5:0.

- To zespół, którego nie widzimy zbyt często. Nie wiem o co chodzi. Czasami niektórych rzeczy nie można wytłumaczyć - przyznał kapitan Islanders John Tavares.

Z kolei świetny występ Henrika Lundqvista nie uchronił New York Rangers przed wyjazdową porażką z Ottawa Senators 2:3. Szwedzki bramkarz w tym spotkaniu 27 razy skutecznie obronił strzały rywali i został 15. bramkarzem w historii NHL, który osiągnął granicę 20 tysięcy skutecznych interwencji.