Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41

Sporty walki
Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41
fot. KSW

Trwa sprzedaż dostępu do świątecznej gali KSW 41, która odbędzie się w katowickim spodku na dzień przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia. W sobotę, 23 grudnia br. w najważniejszych walkach wieczoru spotkają się Borys Mańkowski i Roberto Soldić w pojedynku o tytuł mistrza KSW wagi półśredniej oraz znani szerszej publiczności Popek Monster i Tomasz Oświeciński. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala jest dostępna w systemie „pay-per-view” (PPV) w cenie 40 zł.

Karta walk KSW 41 wygląda jak zwykle bardzo ciekawie. W katowickim Spodku odbędzie się aż dziewięć pojedynków gwiazd KSW. Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) wraca po sławnej walce z Mamedem Khalidovem na KSW 39, żeby tym razem zmierzyć się z chorwackim „Robocopem”, niezwykle niebezpiecznym Roberto Soldicem (12-2, 10 KO, 1 Sub). „Diabeł Tasmański” będzie bronił po raz czwarty swojego pasa w kategorii półśredniej. 22-letni Chorwat, mogący się pochwalić aż dziesięcioma nokautami w zawodowym rekordzie, po ostatniej wygranej w Cage Warriors z Lewisem Longiem został przez media ochrzczony następcą legendarnego rodaka Mirko „CroCopa” Filipovica. Mistrz cenionych europejskich organizacji Superior FC oraz Final Fight Championship słynie z piekielnie mocnych kopnięć, a do Polski przyjedzie z passą sześciu wygranych z rzędu przez nokaut, z czego pięć z tych pojedynków zakończył już w pierwszej rundzie. Mańkowski może pochwalić się serią sześciu kolejnych zwycięstw, które miały miejsce przed walką z Khalidovem.
 
W kolejnych starciach wieczoru KSW 41 raper Popek Monster (3-2, 3 KO) spotka się z byłym judoką i jednocześnie popularnym aktorem Tomaszem „Strachem” Oświecińskim, a o pas KSW w wadze piórkowej zawalczą w rewanżu Japończyk o brazylijskich korzeniach Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 Sub) i śląski zawodnik Artur „Kornik” Sowiński (18-8,6 KO, 7 Sub).
 
Walka otwarcia świątecznej gali KSW to pojedynek pomiędzy trenującym w Poznaniu Maciejem Kazieczko (3-0, 2 KO) a niebezpiecznym zawodnikiem ze Stargardu Gracjanem Szadzińskim (6-2, 4 KO). Oprócz nich w okrągłej klatce spotkają się tego wieczoru: królowie nokautów Michał Andryszak (19-6, 12 KO, 6 Sub) i Fernando Rodrigues Jr. (11-3, 8 KO, 2 Sub), a także Marcin Wrzosek (12-4, 5 KO, 3 Sub) i Roman Szymański (10-3,1 KO,3 Sub), Kamil Szymuszowski (16-4,2 KO, 4 Sub) i Grzegorz Szulakowski (8-1,2 KO, 4 Sub), Salahdine Parnasse (9-0, 1 KO, 4 Sub) i Łukasz Rajewski (7-2, 5 KO) oraz brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Londynie – Damian Janikowski (1-0, 1 KO) i Antoni Chmielewski (32-16, 5 KO, 18 Sub).
 
Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI wydarzenie zacznie się studiem o godzinie 19.00. 
 
Gala KSW 41 w Cyfrowym Polsacie
 
Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222. 
 
Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
 
przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043, 
w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).
 
Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali, czyli 23 grudnia br.
Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do opłaty za usługi Cyfrowego Polsatu,
przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
e-płatności.
 
Świąteczna gala KSW 41 w IPLI
 
Galę KSW 41 na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem. 
 
Karta walk KSW 41
 
Borys Mańkowski vs Roberto Soldić
Popek Monster vs Tomasz Oświeciński
Kleber Koike Erbst vs Artur Sowiński
Marcin Wrzosek vs Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. vs Michał Andryszak
Damian Janikowski vs Antoni Chmielewski
Kamil Szymuszowski vs Grzegorz Szulakowski
Salahdine Parnasse vs Łukasz Rajewski
Maciej Kazieczko vs Gracjan Szadziński
Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze