Gracz Legii leci do Barcelony. Bogdanowski i Augustyniak zagrają na FUT Champions Cup

E-sport
Gracz Legii leci do Barcelony. Bogdanowski i Augustyniak zagrają na FUT Champions Cup
fot. Facebook

Dwóch zawodników będzie reprezentowało Polskę w FUT Champions Cup w Barcelonie. Do Hiszpanii wylecą Miłosz ‘milosz93’ Bogdanowski z Legii Warszawa oraz niezrzeszony w żadnym klubie Damian ‘Damie’ Augustyniak.

Bogdanowski oraz Augystyniak otrzymali bezpośrednie zaproszenie od organizatorów, którzy docenili ich listopadowe wyniki. Zarówno zwycięzca, jak i brązowy medalista Mistrzostw Polski zajmowali wysokie miejsca w międzynarodowym rankingu FUT Champions.

 

O ile milosz93 wyleci do Hiszpanii z ramienia Legii Warszawa, o tyle Damie nie jest związany kontraktem z żadnym zespołem. Uczestnictwo w prestiżowych rozgrywkach może jednak sprawić, że jedna ze znanych w kraju marek wyciągnie do niego rękę.

 

FUT Champions Cup w Barcelonie będzie pierwszymi tak dużymi i ważnymi zawodami w FIFA 18. To zarazem inauguracyjny przystanek przed esportowymi mistrzostwami świata FIFA eWorld Cup 2018. Udział w hiszpańskich zawodach weźmie 128 graczy. Powalczą oni o nagrody z puli $200,000 oraz szesnaście miejsc w kolejnej fazie turniejowej, przybliżającej wirtualnych piłkarzy do mistrzowskiej imprezy.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze