Mecz Gwiazd, czyli wyjątkowy wieczór z Plusligą. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Mecz Gwiazd, czyli wyjątkowy wieczór z Plusligą. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W piątkowy wieczór w krakowskiej TAURON Arenie zmierzą się największe gwiazdy PlusLigi. Kibice wybrali zarówno składy, jak i sztaby szkoleniowe drużyn "Północ" i "Południe". W głosowaniu wzięło udział ponad sześć tysięcy osób. Siatkarze mogą też liczyć na wsparcie m.in. Kaberetu „Neo-Nówka”.

W „Meczu Gwiazd” wystąpią dwie drużyny: „Północy” i „Południa”, każdą z nich poprowadzi duet szkoleniowców. W historii PlusLigi „Mecze Gwiazd” odbyły się dwukrotnie, oba w stolicy. Z ostatniej edycji „Meczu Gwiazd” (2010 rok) nadal w PlusLidze grają tacy siatkarze, jak Michał Ruciak, Jakub Jarosz, Marcin Wika, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Karol Kłos, Daniel Pliński, Mariusz Wlazły czy Paweł Woicki.

– Fajnie, że znowu zagramy taki mecz. To doskonała reklama i pokaz tego, co mamy najlepszego w PlusLidze. To zresztą nasze wspólne zadanie, by zachęcać ludzi do naszych rozgrywek, a takie show jest właśnie dla kibiców – mówi Paweł Woicki, rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn.

– Cieszę się, że wraca „Mecz Gwiazd”, liczę że będzie ze specjalnym scenariuszem, tak by kibice bawili się przez cały czas. Coś na pewno uda się wymyślić, by zabawić ludzi i przy okazji trochę pograć - podkreślił Marcin Możdżonek z Asseco Resovii.

Wyjątkowy „Mecz Gwiazd” poprzedzi równie wyjątkowe półfinałowe mecze FIVB Klubowych Mistrzostw Świata, z udziałem PGE Skry Bełchatów! Szykuje się więc jedyny w swoim rodzaju weekend z najlepszą klubową siatkówką na świecie!

Oto ostateczne składy „Meczu Gwiazd PlusLigi”:

Do drużyny „Północy” w „Meczu Gwiazd PlusLigi” powołano:

– Indykpol AZS Olsztyn: Jakub Kochanowski, Paweł Woicki, Jana Hadrava;
– Trefl Gdańsk: Artur Szalpuk, Wojciech Grzyb i trenera Andrea Anastasi;
– ONICO Warszawa: Damian Wojtaszek, Andrzej Wrona, Bartosz Kwolek, Wojciech Włodarczyk oraz trenera Stephane Antiga;
– Cerrad Czarni Radom: Tomasza Fornal i Dustin Watten;
– Cuprum Lubin: Łukasz Kaczmarek, Michał Masny;
– Espadon Szczecin: Bartosz Gawryszewski;


Do drużyny „Południa” w „Meczu Gwiazd PlusLigi” powołano:

– Asseco Resovia Rzeszów: Marcin Możdżonek, Bartłomiej Lemański, Michał Kędzierski, Thibault Rossard, Jakub Jarosz i Aleksander Śliwka;
– Jastrzębski Węgiel: Salvador Hidalgo Oliva, Maciej Muzaj, Lukas Kampa, Jason DeRocco, Grzegorz Kosok, Jakub Popiwczak i trener Mark Lebedew;
– Aluron Virtu Warta Zawiercie: Taichiro Koga i David Smith;
– GKS Katowice: trener Piotra Gruszka.

Transmisja w Polsacie Sport od godziny 19:00.

no, plusliga.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie