AGO Gaming w niedzielę zawalczy o swój drugi mistrzowski tytuł!

E-sport
AGO Gaming w niedzielę zawalczy o swój drugi mistrzowski tytuł!
fot. PAP

AGO Gaming rozegra w niedzielę finał internetowego turnieju LOOT.BET Nations Elite Esports Cup. W meczu o złote medale klub Bogusława Leśnodorskiego powalczy z Windigo Gaming.

Biało-czerwona formacja nie bez potknięcia przeszła przez fazę grupową Nations Elite Esports Cup. „Aniołki” co prawda pokonały Team Kinguin oraz LPSP, aczkolwiek poległy w starciu z SuperJymy. Bilans ten zapewnił im jednak pierwsze miejsce w koszyku i bezpośredni awans do półfinału zawodów. W tym Polacy podjęli GODSENT. Walka ze Szwedami była nadzwyczajnie wyrównana, ale to drużyna znad Wisły wyszła z niej zwycięsko.

 

16:00 - AGO Gaming vs Windigo - BO5

 

Z drugiej strony drabinki Windigo Gaming odprawiło z kwitkiem reprezentantów LPSP. Dzięki temu już w niedzielę o godzinie 16:00 rozpocznie się wielki finał sieciowych zmagań. Spotkanie o mistrzostwo rozegra się w systemie BO5. Wygrany pojedynku zgarnie lwią część z puli niemal $30,000.

 

Przypomnijmy, że niecały tydzień temu AGO Gaming wywalczyło awans na Legend Cup, który odbędzie się 11 lutego w kalifornijskim Santa Ana. Wówczas Polacy z powodzeniem zakończyli internetowe zmagania, w wielkim finale górując nad PRIDE.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie