Donnarumma odejdzie z Milanu? "Będziemy otwarci na oferty"

Piłka nożna
Donnarumma odejdzie z Milanu? "Będziemy otwarci na oferty"
fot. PAP

Do zamieszania panującego wokół bramkarza AC Milan Gianluigiego Donnarummy odniósł się dyrektor wykonawczy klubu Marco Fassone. Włoch stwierdził, że jeśli młody bramkarz będzie chciał opuścić "Rossonerich", to włodarze mediolańczyków będą otwarci na oferty.

Donnarumma jest ostatnio na cenzurowanym wśród kibiców AC Milan. W trakcie ostatniego meczu pucharowego z Hellas Werona (3:0) fani wywiesili obraźliwe transparenty, które stanowiły odniesienie do informacji jakoby bramkarz i jego agent chcieli anulować podpisany latem kontrakt.

 

Całą sytuację skomentował już sam zainteresowany stwierdzając, że to była dla niego "straszna noc" i zachowanie, którego się nie spodziewał. Tym razem głos zabrał sam dyrektor wykonawczy Fassone.

 

- Gianluigi jest już spokojniejszy niż w środę. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normalności. Nie mamy w planach sprzedaży piłkarza, z którego czerpiemy ludzkie, techniczne i ekonomiczne korzyści. Jeśli jednak powie nam, że chce zostać sprzedany, to rozważymy oferty za niego - przyznał w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

 

Istnieje też jednak warunek, pod jakim władze włoskiego klubu te oferty zaczną rozpatrywać.

 

- Będziemy rozważać oferty tak długo, jak nie zaczną być stosowane dziwne mechanizmy mające na celu sprzedaż Donnarummy poniżej jego wartości rynkowej - zaznaczył dyrektor.

KJ, Polsat Sport, acmilan.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze