Michniewicz gościem Cafe Futbol!

Piłka nożna
Michniewicz gościem Cafe Futbol!
fot. Polsat Sport

Niedzielne Cafe Futbol będzie poświęcone reprezentacji Polski do lat 21, a gościem Mateusza Borka będzie jej selekcjoner, Czesław Michniewicz. Podczas programu połączymy się telefonicznie z Krystianem Bielikiem. Nie zabraknie także naszych stałych ekspertów: Romana Kołtonia i Tomasza Hajty. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport.

Rok 2017 reprezentacja U-21 kończy ze sporym niedosytem. Z jednej strony pokonaliśmy najtrudniejszego rywala w grupie - Danię i to aż 3:1, z drugiej pogubiliśmy punkty remisując z Finlandią i Wyspami Owczymi.

 

Trwające eliminacje mistrzostw Europy mają jednak podwójny wymiar. Kwalifikacje do turnieju we Włoszech i San Marino rozpoczęły bowiem pierwszy etap walki o Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio, gdzie pojadą tylko cztery najlepsze zespoły ze Starego Kontynentu. Droga na imprezę w Japonii jest jednak bardzo kręta. Najpierw musielibyśmy awansować na mistrzostwa, a następnie na nich dojść do półfinału.

 

W programie podsumujemy tegoroczne występy naszej kadry i przeanalizujemy jej szanse na awans. Połączymy się również z Krystianem Bielikiem, który wraca po kontuzji i nie mógł na razie pomóc swoim kolegom z kadry U-21.

 

Prowadzący: Mateusz Borek
Gości: Czesław Michniewicz
Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport. Od godziny 12.25 dogrywka na Polsatsport.pl.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie