KSW 41: Popek pochwalił się córką (ZDJĘCIA)

Sporty walki
2017.12.17 Popek chwali się córką
Galeria zdjęć (6)

Popek Monster (3-2, 3 KO) już 23 grudnia na KSW 41 zmierzy się z Tomaszem Oświecińskim (0-0). Znany przedstawiciel scny muzycznej wejdzie do klatki największej polskiej organizacji MMA już po raz trzeci, ale do pojedynku przygotowuje się w doskonałym nastroju. Znajduje również czas dla swojej kilkuletniej córki, którą postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych.

W walkach wieczoru wydarzenia w katowickim Spodku Borys Mańkowski będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwko Roberto Soldiciowi, a Popek Monster skrzyżuje rękawice z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Oprócz nich w okrągłej klatce KSW zobaczymy również pojedynek mistrzowski w wadze piórkowej pomiędzy Kleberem Koike Erbstem, a Arturem Sowińskim.

W królewskiej kategorii wagowej w walce eliminacyjnej do starcia mistrzowskiego walczyć będą Michał Andryszak i Fernando Rodrigues Jr. Naprzeciw siebie staną również Marcin Wrzosek i Roman Szymański, a do klatki po raz drugi wejdzie brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Londynie, Damian Janikowski. W katowickim Spodku zmierzą się również niepokonani w klatce KSW Kamil Szymuszowski i Grzegorz Szulakowski.

W załączonych zdjęciach Popek Monster ze swoją córką!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze