Truskawka TV, zakłócenia PZPN-u i dziewczyna Grabary, czyli najlepsze momenty Cafe Futbol!

Piłka nożna

Niedzielne południe równa się Cafe Futbol! Kolejny odcinek znowu nie zawiódł. Magazyn poza walorami merytorycznymi dostarcza olbrzymią dawkę humoru. Nie inaczej było tym razem. Oto najlepsze momenty Cafe Futbol!

Bohaterowie niedzielnego Cafe Futbol raz jeszcze stworzyli doskonałą atmosferę pełną żartów i piłkarskiego humoru. Czesław Michniewicz wpadł na pomysł stworzenia nowego telewizyjnego show, którego głównym bohaterem byłby Tomasz Hajto! Momentalnie pojawiła się masa propozycji na nazwę tego programu. Od ”Truskawka TV” po ”Paleta czy Pauleta defensywy? ”.

 

W programie połączyliśmy się również z Krystianem Bielikiem. Piłkarz Arsenalu ostrzymał pytanie od Hajty, który chciał się dowiedzieć jak zareagował na brak gry w ME U-21 2017. Kiedy stoper zaczął odpowiadać, pojawiły się zakłócenia na linii. – PZPN zakłóca! – wypalił Mateusz Borek.

 

W programie rozmawiano również o Kamilu Grabarze. - Steven Gerrard zakochał się w jego... grze - powiedział Michniewicz. - Uff... myślałem, że dziewczynie - zażartował Borek.

 

Te i wiele innych zabawnych momentów Cafe Futbol do obejrzenia w załączonym materiale wideo!

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze