Wstyd dla Massy? Jego kierowca pobił się na torze kartingowym! (WIDEO)

Moto
Wstyd dla Massy? Jego kierowca pobił się na torze kartingowym! (WIDEO)
fot. Youtube

Były kierowca Formuły 1 Felipe Massa po zakończeniu kariery w najbardziej prestiżowych wyścigach nie może narzekać na nudę. Brazylijczyk zarządza aktualnie drużyną kartingową "Massa Team", a podczas wyścigu na 500 mil jeden z jego kierowców po stłuczce wdał się w solidną bijatykę!

Wyścig miał mieć w założeniu charakter przyjacielski, ale kierowcy o rywalizacji sportowej nie zapomnieli. Na 19 okrążeń do końca wyścigu Rodrigo Dantas, jeżdżący dla "Massa Team", powstrzymywał na trasie Tuka Rochę, aby ten nie dogonił liderującego kolegi z drużyny.

Po wielu próbach wyprzedzenia Dantasa pomiędzy kierowcami doszło do zderzenia i oba gokarty zakończyły rywalizację. Kierowcy postanowili wyjaśnić sprawę poza pojazdami. Doszło do poważnie wyglądającej wymiany ciosów. Dantas sprowadził na ziemię Rochę i kilkukrotnie uderzył pięścią swojego rywala.

Po incydencie Felipe Massa przeprosił za zachowanie swojego kierowcy, ale i tak obie ekipy zostały zdyskwalifikowane z wyścigu. W konsekwencji zwycięstwo odniosła drużyna prowadzona przez... byłego kierowcę Formuły 1 Rubensa Barrichello!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze