Żółwie ninja dopadły Mbappe!

Piłka nożna
Żółwie ninja dopadły Mbappe!
fot. PAP

Kylian Mbappe po raz kolejny stał się obiektem żartów ze względu na swoje podobieństwo do postaci z serii "Wojownicze Żółwie Ninja". Tym razem dwóch przebranych kibiców wpadło na murawę podczas meczu PSG i... zaczęło przytulać młodego Francuza.

Mbappe przez kolegów z szatni Paris Saint-Germain nazywany jest "Donatello". Tak na imię miał jeden z czwórki bohaterów popularnej serii. Niedawno 18-latek od piłkarzy paryskiej ekipy otrzymał pewnien prezent, a mianowicie maskę żółwia ninja.

 

 

Tym razem to nie koledzy, a kibice chcieli przypomnieć Francuzowi o jego podobieństwu do zmutowanych żółwi. PSG grało wyjazdowe spotkanie z Rennes. Po golu na 3:1 strzelonym przez Edinsona Cavaniego na boisku pojawiło się dwóch sympatyków ekipy ze stolicy. Przebrani byli za żółwie ninja. Podbiegli do piłkarzy PSG, znaleźli Mbappe i zaczęli go przytulać. Szybko jednak zainterweniowała ochrona, która usunęła kibiców z murawy. Młody piłkarz był jednak rozweselony całą sytuacją. PSG wygrało 4:1, Francuz strzelił gola i zanotował dwie asysty.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze