KSW 41: Słaby trening Stracha? "Taki był plan!" (WIDEO)

Sporty walki

Tomasz Oświeciński (0-0) już w sobotę podczas KSW 41 zadebiutuje w zawodowym MMA. Na poniedziałkowym treningu medialnym "Strachu" formą nie błyszczal, ale uspokaja swoich fanów. - Taki był plan. Lepiej, żeby Popek o mnie nic nie wiedział - powiedział Oświeciński.

Gala KSW 41 odbędzie się już 23 grudnia w katowickim Spodku. Tuż przed walką wieczoru, w której mistrz wagi półśredniej Borys Mańkowski zmierzy się z Roberto Soldiciem, dojdzie do długo wyczekiwanego starcia między Popkiem Monsterem (3-2, 3 KO) a Tomaszem Oświecińskim.

 

Podczas treningu medialnego "Strachu" po raz pierwszy publicznie zaprezentował próbkę swoich umiejętności, choć kibice byli negatywnie zaskoczeni jego postawą. Oświeciński jednak uspokaja i zapewnia, że była to tylko zasłona dymna, która ma zwieść Popka Monstera.

 

- Taki był plan. Lepiej niech Popek nic o mnie nie wie i będzie to dla niego zaskakujące. Niech myśli, że nic nie umie i będzie zaskoczony moją postawą już w sobotę - powiedział Oświeciński w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

W załączonym materiale wideo trening i rozmowa ze "Strachem" po treningu medialnym przed KSW 41.

 

Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze