KSW 41: Święty Mikołaj odwiedził zawodników! (WIDEO)

Sporty walki

Artur Sowiński (18-8-2NC, 6 KO, 7 SUB) podczas KSW 41 wejdzie do okrągłej klatki, aby odzyskać tytuł mistrzowski w kategorii piórkowej i sprawić sobie wspaniały prezent na Święta Bożego Narodzenia. "Kornik" upominek otrzymał już podczas treningu medialnego i to od... Świętego Mikołaja! Zobaczcie wyjątkowy pokaz Sowińskiego.

Sowiński w katowickim Spodku zmierzy się po raz drugi z Kleberem Koike Erbstem (22-4-1, 2 KO, 18 SUB). W pierwszej batalii lepszy był "Kornik", ale tym razem japoński mistrz organizacji KSW zapowiada zupełnie inną walkę. W życiowej dyspozycji znajduje się także polski zawodnik, a to zwiastuje niezwykle ciekawe starcie.

 

Zanim jednak bohaterowie KSW 41 zameldują się w okrągłej klatce pokazali próbkę umiejętności podczas treningu medialnego. Jak zwykle Sowiński przygotował coś wyjątkowego dla swoich kibiców. Niegdyś był to pokaz w stylu "kung fu", a tym razem były to odwiedziny Świętego Mikołaja, od którego "Kornik" otrzymał... rękawice bokserskie.

 

- Byłem grzeczny w tym roku i dlatego odwiedził mnie Święty Mikołaj. Co prawda dostałem rękawice bokserskie, ale do sparingów nadają się idealnie - powiedział Sowiński w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

W załączonym materiale wideo trening i rozmowa z Arturem Sowińskim po treningu medialnym przed KSW 41.

 

Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze