Parke wraca do KSW? Zmieni kategorię wagową

Sporty walki

Norman Parke (23-6-1, 1 NC, 4 KO, 12 SUB) po KSW 40 stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zagranicznych zawodników największej organizacji MMA w Polsce. "Stormin" zapowiedział powrót do federacji, ale w innej kategorii wagowej.

Parke dla KSW stoczył dwa pojedynki. Oba z Mateuszem Gamrotem. Najpierw podczas gali numer "39", kiedy przegrał nieznacznie. Potem w walce wieczoru KSW 40 znowu wyszedł do klatki z "Gamerem". Pojedynek uznano za nieodbyty, ale Parke zaprezentował się nieco gorzej niż w pierwszej walce.

 

"Stormin" niedawno zapowiedział, że chciałby walczyć dla KSW, ale trzeciego pojedynku z Gamrotem nie będzie. Spowodowane jest to głównie wydarzeniami po ich ostatniej walce, kiedy to jeden z członków narożnika Gamrota, Marcin Bilman uderzył Irlandczyka z północy.

 

Teraz Parke zapowiedział na swoim Instagramie, że już niedługo zobaczymy go znowu w KSW. - Wracam do Polski, ale tym razem nie będę zbijał wagi - napisał, po czym dodał hashtagi "waga półśrednia" oraz "kwiecień 2018".

 

 

Czyżby to oznaczało, że już w kwietniu zobaczymy go znowu w klatce? Obecnym mistrzem wagi półśredniej jest Borys Mańkowski, który już 23 grudnia zmierzy się na gali KSW 41, jego rywalem będzie Roberto Soldic.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie