Asseco Resovia Rzeszów - Perungan Pojat Rovaniemi. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Asseco Resovia Rzeszów - Perungan Pojat Rovaniemi. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Czas na rewanżowe spotkanie 1/16 finału Pucharu CEV, w którym Asseco Resovia Rzeszów podejmie fiński Perungan Pojat Rovaniemi. W pierwszym meczu podopieczni Andrzeja Kowala rozbili rywali 3:0. Czy mogą być już pewni awansu do 1/8 finału? Transmisja meczu Asseco Resovia - Perungan Pojat Rovaniemi w Polsacie Sport.

Po kilku latach występów w Lidze Mistrzów, nadszedł dla Asseco Resovii Rzeszów czas rywalizacji w Pucharze CEV. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Andrzeja Kowala jest zespół Perungan Pojat Rovaniemi. Po raz pierwszy drużyny zmierzyły się 7 grudnia w "mieście Świętego Mikołaja". Rzeszowianie przystąpili do tego spotkania w mocno okrojonym składzie, ale mimo to wygrali zdecydowanie 3:0. Najlepszymi zawodnikami meczu byli bezsprzecznie Aleksander Śliwka i Jakub Jarosz.

Rewanżowe starcie zostanie rozegrane we wtorek w Rzeszowie. - Zwycięstwo 3:0 w pierwszym spotkaniu nie może uśpić naszej czujności. Przed nami bardzo ważny mecz. Nawet przez moment nie możemy zlekceważyć przeciwników, bo każde zawahanie może się obrócić przeciwko nam. Musimy od pierwszej piłki utrzymywać koncentrację. Tylko to da nam zwcięstwo. Liczymy na wygraną i awans do kolejnej rundy Pucharu CEV - powiedział Mateusz Masłowski, libero Asseco Resovii.

Transmisja meczu Asseco Resovia - Perungan Pojat Rovaniemi we wtorek od godz. 20:25 w Polsacie Sport. Komentują: Marcin Lepa i Wojciech Drzyzga.

RH, Polsat Sport, assecoresovia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie