Chorwackie media piszą o Cafe Futbol z Jozakiem!

Piłka nożna

Chorwackie media w ostatnim czasie coraz więcej miejsca poświęcają Lotto Ekstraklasie. Wszystko za sprawą trenera Legii Warszawa Romeo Jozaka. W największym sportowym dzienniku w tym kraju została odnotowana również wizyta chorwackiego szkoleniowca w Cafe Futbol. Dziennikarzom tej gazety nie umknęła również postac Nenada Bjelicy.

Przedstawiciele chorwackiego futbolu pojawili się w Cafe Futbol 19 listopada. Wtedy to gośćmi Bożydara Iwanowa byli Romeo Jozak i Ernest Ivanda "Red", którego matka jest Polką, a ojciec właśnie Chorwatem. W programie rozmawiano nie tylko o problemach Legii, ale także futbolu na Bałkanach, a szczególnie o akademii piłkarskiej Dinama Zagrzeb.

 

 

Choć Jozak w Polsce nie został przyjęty euforycznie i wiele osób ma co do niego wątpliwości, to statystyki mówią coś innego. Od kiedy objął Legię, czyli od 13 września mistrzowie Polski zdobyli najwięcej punktów w Lotto Ekstraklasie. O trzy więcej od Jagiellonii Białystok i Wisły Płock. Prawdziwą weryfikacją jego trenerskich umiejętności będzie przyszła runda, w której będzie miał sformatowany pod siebie zespół i przepracuje z nim cały okres przygotowawczy.

 

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze