Wojciechowski w przegranym spotkaniu z francuskim Elan Chalon (69:79) przebywał na parkiecie 25 minut i był drugim strzelcem ekipy. W tym czasie trafił sześć z 12 rzutów za dwa i raz w pięciu próbach zza linii 6,75 m, miał cztery zbiórki, dwie asysty, przechwyt, blok i ani jednej straty. To kolejny udany występ Polaka, który w dwóch poprzednich kolejkach zdobywał po 17 pkt.

Najwięcej punktów dla zespołu z Sycylii - 16 uzyskał Amerykanin Mirza Alibegovic. Capo d'Orlando przegrało siódme spotkanie w grupie B.

W tej samej grupie obrońca tytułu Iberostar Teneryfa pokonał w meczu na szczycie rozegranym na wyjeździe MHP Ludwigsburg 83:62; Ponitka był drugim strzelcem zespołu i miał niemalże stuprocentową skuteczność. Trafił dwa z dwóch rzutów za dwa punkty, raz zza linii 6,75 m i cztery z pięciu wolnych. W sumie w 10 minut uzyskał 11 pkt, miał zbiórkę, asystę, przechwyt i jedną stratę.

Teneryfa jest pierwsza w tabeli z bilansem 7-2, identycznym jak Ludwigsburg. Z tym klubem ma jednak lepszy bilans bezpośrednich meczów (dwa zwycięstwa).