Glik świetny w FIFA 18! Pokonał internetowe gwiazdy (WIDEO)

E-sport

Kamil Glik zaprezentował swoje umiejętności podczas gry w FIFA 18. W meczach przeciwko popularnym YouTuberom nie tylko nie odstawał od rywali, ale często ich przewyższał.

EA SPORTS Polska zorganizowało akcję, w której popularni twórcy internetowej treści związanej z grą FIFA mierzyli swoje siły z Kamilem Glikiem. Tym razem obrońca AS Monaco stanął więc na wirtualnej murawie. Reprezentant Polski skonfrontował się z Damianem ‘PLKD’ Kornienko, Piotrem ‘Urbix’ Urbanem, Patrykiem ‘Lachu’ Lachem, a także Oskarem ‘Junajted’ Siwcem, czyli Mistrzem Polski w FIFA 15. Jak się okazało, większość internetowych gwiazd w starciu z piłkarzem nie miała najmniejszych szans.

Najpierw Glik dosłownie zmiażdżył PLKD, doprowadzając do wyniku 7:3. Następnie zmasowanych ataków reprezentanta AS Monaco nie wytrzymał (5:2) Junajted - niegdyś jeden z najlepszych wirtualnych piłkarzy w Polsce. Do tej pory tylko z Urbixem padł remis bramkowy - 2:2. Ostatni pojedynek z Lachem nie został natomiast jeszcze upubliczniony.

- Nie przygotowywałem się do tej akcji. Ostatnio w FIFA grałem jakieś cztery czy pięć dni temu, także można powiedzieć, że na razie nie mam formy - wspomniał z uśmiechem Glik po jednej z wygranych. - Starałem się wziąć to na poważnie. Gram przecież z poważnymi zawodnikami - dodał. W trakcie gry obrońca mówił zresztą o tym, że FIFA nie jest mu obca. W wersji sygnowanej numerem 17 zaszedł nawet do drugiej ligi.                                                                                                                            

Wszystkie mecze zarejestrowano na kanale EA SPORTS Polska. Kolejne starcie ujrzy światło dzienne już niedługo.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie