Glik świetny w FIFA 18! Pokonał internetowe gwiazdy (WIDEO)

E-sport

Kamil Glik zaprezentował swoje umiejętności podczas gry w FIFA 18. W meczach przeciwko popularnym YouTuberom nie tylko nie odstawał od rywali, ale często ich przewyższał.

EA SPORTS Polska zorganizowało akcję, w której popularni twórcy internetowej treści związanej z grą FIFA mierzyli swoje siły z Kamilem Glikiem. Tym razem obrońca AS Monaco stanął więc na wirtualnej murawie. Reprezentant Polski skonfrontował się z Damianem ‘PLKD’ Kornienko, Piotrem ‘Urbix’ Urbanem, Patrykiem ‘Lachu’ Lachem, a także Oskarem ‘Junajted’ Siwcem, czyli Mistrzem Polski w FIFA 15. Jak się okazało, większość internetowych gwiazd w starciu z piłkarzem nie miała najmniejszych szans.

Najpierw Glik dosłownie zmiażdżył PLKD, doprowadzając do wyniku 7:3. Następnie zmasowanych ataków reprezentanta AS Monaco nie wytrzymał (5:2) Junajted - niegdyś jeden z najlepszych wirtualnych piłkarzy w Polsce. Do tej pory tylko z Urbixem padł remis bramkowy - 2:2. Ostatni pojedynek z Lachem nie został natomiast jeszcze upubliczniony.

- Nie przygotowywałem się do tej akcji. Ostatnio w FIFA grałem jakieś cztery czy pięć dni temu, także można powiedzieć, że na razie nie mam formy - wspomniał z uśmiechem Glik po jednej z wygranych. - Starałem się wziąć to na poważnie. Gram przecież z poważnymi zawodnikami - dodał. W trakcie gry obrońca mówił zresztą o tym, że FIFA nie jest mu obca. W wersji sygnowanej numerem 17 zaszedł nawet do drugiej ligi.                                                                                                                            

Wszystkie mecze zarejestrowano na kanale EA SPORTS Polska. Kolejne starcie ujrzy światło dzienne już niedługo.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze