JacTroll w Vitality: Będziemy mocnymi kandydatami do wygrania spring splitu LCS

E-sport
JacTroll w Vitality: Będziemy mocnymi kandydatami do wygrania spring splitu LCS
fot. LVP

Włodarze Teamu Vitality zaprezentowali skład na kolejną odsłonę ligi EU LCS. W międzynarodowej kadrze znalazło się miejsce dla Polaka - Jakuba ‘JacTrolla’ Skurzyńskiego.

Jak się okazało w barwach Vitality podziwiać będziemy aż czterech zawodników, którzy do tej pory występowali w Giants Gaming: Erberka ‘Giliusa’ Demira, Daniele ‘Jiizuké’ di Mauro, Amadeu ‘Minitroupax’ Carvalho oraz oczywiście gracza znad Wisły - JacTrolla. Ze starej kadry Vitality w składzie ostali się wyłącznie Lucas ‘Cabochard’ Simon-Meslet i główny trener zespołu - Jakob ‘YamatoCannon’ Mebdi.

 

- Miałem sporo ofert w tym offsezonie, więc o miejsce w LCS się nie bałem, dlatego cały czas powtarzałem, że mnie zobaczycie w najwyższej klasie rozgrywkowej w przyszłym roku. Jednak opcja z Vitality była dla mnie najlepsza - wspomniał po ogłoszeniu transferu Polak. - Wiem, że nasz roster może być niedoceniany, ale tak samo było za czasów Challenger Series. Uwierzcie mi, ze będziemy mocnymi kandydatami do wygrania spring splitu - przyznał z dużą pewnością siebie.

 

Skład Teamu Vitality na EU LCS w 2018 roku:

 

Lucas ‘Cabochard’ Simon-Meslet - TOP
Erberk ‘Gilius’ Demir - JUNGLE
Daniele ‘Jiizuké’ di Mauro - MID
Amadeu ‘Minitroupax’ Carvalho - AD CARRY
Jakub ‘JacTroll’ Skurzyński - SUPPORT
Jakob ‘YamatoCannon’ Mebdi - TRENER

 

Giants Gaming ze Skurzyńskim w składzie wróciło do EU LCS. Ponadto, zespół triumfował podczas finałów trzynastego sezonu LVP SuperLiga Orange.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie