Raków zorganizuje turniej w FIFA 18. „To będą nieoficjalne mistrzostwa Polski”

E-sport
Raków zorganizuje turniej w FIFA 18. „To będą nieoficjalne mistrzostwa Polski”
fot. EA Sports

Już w najbliższy piątek 22 grudnia o godz. 17:00 w Częstochowie odbędzie się kolejna edycja Piłkarskiej Gwiazdki organizowanej przez pierwszoligowy Raków. Na parkiecie w hali przy ul. Żużlowej zaprezentuje się wiele ciekawych nazwisk. Nie lada gratka czeka także miłośników e-sportu, bowiem dojdzie do turnieju w FIFA 18 z udziałem najlepszych zawodników w Polsce.

Najlepsi zawodnicy w naszym kraju w grę FIFA 18 zmierzą się podczas turnieju przygotowanego przez firmę X-kom oraz Ballistix. - Do udziału w zawodach zaprosiliśmy ścisłą czołówkę graczy FIFA 18. Można powiedzieć, że będą to stricte nieoficjalne mistrzostwa Polski. Zawody będą transmitowane w Internecie – opowiada Kamil Gajdek z X-kom na łamach Radio FON.

Oprócz turnieju dla profesjonalnych graczy, przygotowano również turniej FIFA 18 dla amatorów. Udział w nim może wziąć każdy. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń w dniu zawodów. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody. Ich pula wynosi 7500 zł.

W strefie FIFA 18 organizowanej przez X-kom oraz Ballistix pojawi się także między innymi znany youtuber PLKD, z którym będzie można zmierzyć się w pojedynku 1 na 1.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie