Suarez podarował Coutinho na święta... wódkę

Piłka nożna
Suarez podarował Coutinho na święta... wódkę
fot. PAP

Luis Suarez postanowił podarować na święta swojemu byłemu koledze z drużyny butelkę wódki. Wszystko miało związek z akcją, którą wymyślił Neymar. Piłkarze losowali komu przypadnie im kupić prezent. Urugwajczyk dobrze wiedział, co najbardziej rozśmieszy Philippe Coutinho.

Kiedy Suarez był jedną z największych gwiazd Premier League, Coutinho dopiero wyrastał na klasowego zawodnika. W Liverpoolu razem spędzili półtora roku, potem Urugwajczyk przeniósł się do Barcelony. Teraz klub z Katalonii na transfer namawia również Brazylijczyka. Podobno sam Suarez bardzo by chciał znowu zagrać wspólnie z 25-latkiem.

W okresie przedświątecznym na ciekawy pomysł wpadł Neymar, który postanowił zorganizować zabawę w Świętego Mikołaja. Piłkarze mieli się wzajemnie losować, a następnie wylosowanej osobie kupić mały podarunek. Suarez wylosował Coutinho i od razu widział co mu kupić. Na nagraniu widzimy jak młodszy z dwójki rozpakowuje swój prezent. Nagle na jego twarzy pojawia się uśmiech, a Brazylijczyk wyciąga butelkę wódki, pochodzącej prawdopodobnie z Rosji.  - Kiedy graliśmy razem w Liverpoolu, to z Luisem i jego żoną lubiliśmy się od czasu do czasu napić - powiedział Coutinho.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze