Szalony DJ z Kazania porwał Ignaczaka! (WIDEO)

Siatkówka

Na trybunach w Kazaniu podczas meczu Ligi Mistrzów zrobiło się bardzo wesoło. Wszystko za sprawą szalonego DJ-a, który puszczał różnorodną muzykę. Zabawna atmosfera udzieliła się również komentującemu to spotkanie Krzysztofowi Ignaczakowi, który zaśpiewał znany rosyjski hit "Kalinka".

W meczu drugiej kolejki siatkarskiej Ligi Mistrzów świeżo upieczony klubowy mistrz świata Zenit Kazań podejmował Berlin Recycling Volley.

 

W czasie tego meczu miejscowy DJ raczył kibiców bardzo różnorodną muzyką: począwszy od rosyjskiego rapu, a skończywszy na muzyce ludowej. W trakcie drugiej przerwy technicznej trzeciego seta postanowił rozbudzić nieco znudzoną publiczność i puścił znany rosyjski hit "Kalinka".

Oprócz kibiców zgromadzonych w hali w Kazaniu uaktywnił się też Ignaczak. Piosenka porwała komentatora do tego stopnia, że radośnie zaśpiewał jej fragment. - To chyba najbardziej znany utwór - powiedział śmiejąc się popularny "Igła".

- Power Play, można powiedzieć - odpowiedział mu współkomentujący Bartosz Heller.

 

Ostatecznie siatkarze Władimira Alekno wygrali 3:1. W tabeli grupy D wciąż lepszy jest jednak Jastrzębski Węgiel, który jak dotąd nie stracił ani jednego seta.

Popis wokalny Krzysztofa Ignaczaka w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze