Były rywal Pudziana miał walczyć z niedźwiedziem, a pobił... partnerkę

Sporty walki
Były rywal Pudziana miał walczyć z niedźwiedziem, a pobił... partnerkę
fot. Twitter

Bob Sapp (11-20, 8 KO, 3 SUB), który w przeszłości mierzył się m.in. z Mariuszem Pudzianowskim (12-5-1NC, 5 KO, 2 SUB), został oskarżony o przemoc wobec swojej partnerki. Jak widać popularna "Bestia" bardziej na swój pseudonim zasługuje z powodu pozasportowych dokonań...

Sapp karierę zaczynał w nieistniejącej już organizacji Pride w 2002 roku. Przez lata mierzył się z takimi rywalami jak Antonio Rodrigo Nogueira, James Thompson czy też Aleksander Emilianenko. W 2012 roku na gali KSW 19 rozbił go Mariusz Pudzianowski. Większość walk w swojej karierze przegrał i raczej bardziej znany był ze swojej nieudolności w MMA niż wysokich umiejętności.

 

Amerykanin planował ostatnio pojedynek z niedźwiedziem grizzly, do którego miało dojść na noworocznej gali KYOKUGEN. Nie wiadomo jednak czy dojdzie do tego starcia. Jak informują japońskie media, dziewczyna Sappa oskarżyła go o przemoc domową.

 

Kobieta jest z "Bestią" od 2011 roku. Do pobicia miało dojść w marcu tego roku. Dziewczyna do redakcji japońskiej Shukhan Bunshun wysłała zdjęcia świadczące o incydencie oraz sms-y jakie Sapp miał jej wysyłać.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze