Jak Popek i Rodrigues Jr radzą sobie w wirtualnym świecie? (WIDEO)

E-sport

Popek Monster (3-2, 3 KO) już w sobotę po raz trzeci wejdzie do klatki KSW. 39-latek obóz przygotowawczy spędza z byłym mistrzem wagi ciężkiej polskiej federacji Fernando Rodriguesem Jr (11-3, 8 KO, 2 SUB), którego również zobaczymy na gali w Katowicach. Obaj panowie po ciężkich treningach relaksowali się grając na konsoli. Zobaczcie, jak im poszło.

Popek w KSW zadebiutował w grudniu 2016 roku przegrywając po zaledwie 80 sekundach z Mariuszem Pudzianowskim. W maju bieżącego roku odniósł swoje pierwsze zwycięstwo dla federacji pokonując przed czasem Roberta Burneikę.

W sobotę jego rywalem będzie Tomasz Oświeciński. Popek do walki przygotowuje się razem z innym bohaterem gali KSW 41. Rodrigues zmierzy się z Michałem Andryszakiem. Będzie to dla Brazylijczyka pierwsza walka od porażki z Marcinem Różalskim, kiedy to utracił pas wagi ciężkiej.

Po ciężkich treningach obaj panowie nie zapominają o chwili relaksu. Tym razem zdecydowali się na konsolę PlayStation VR i grę Farpoint. W wirtualnej rzeczywistości chyba nieco lepiej poradził sobie Popek. Zresztą przekonajcie się sami.

Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze