KSW: Najlepsze nokauty i poddania 2017 roku!

Sporty walki

KSW 41 zamknie 2017 rok, jeśli chodzi o największą polską organizację MMA. Nie licząc tego, co wydarzy się już w sobotę, mogliśmy podziwiać trzy gale zorganizowane przez Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego. Oto najlepsze dziesięć nokautów i poddań!

W zestawieniu nie zabrakło gwiazd MMA z naszego kraju. Ranking otworzył Popek Monster, który odniósł pierwsze zwycięstwo w KSW na gali KSW 39: Colosseum. Aż dwa razy pojawiła się za to mistrzyni wagi muszej Ariane Lipski: Brazylijka tym razem nie nokautowała jak to miała wcześniej w zwyczaju, a poddawała rywalki! Najpierw spotkało to Dianę Belbitę, a następnie Marianę Morais.

 

Pokaz gry parterowej zaprezentował też Tomasz Narkun, którego wiele osób skreślało w pojedynku z idącym jak burza Marcinem Wójcikiem. "Żyrafa" imponującym trójkątem nogami poddał "Giganta" już w pierwszej rundzie długo oczekiwanego pojedynku na Stadionie Narodowym!

 

Na podium znalazło się miejsce dla debiutanta: Damian Janikowski pięknym kolanem powalił na deski Julio Gallegosa, a następnie dokończył robotę w parterze. Imponujący powrót do klatki zapisał na koncie Michał Materla, który w drugiej rundzie znokautował Paulo Thiago.

 

Pierwsze miejsce mogło należeć tylko do Marcina Różalskiego, który w szesnaście sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr, zostając tym samym nowym mistrzem wagi ciężkiej. Od razu po wygranej zapowiedział zwakowanie pasa.

Najlepsze nokauty i poddania w KSW w 2017 roku:

 

10. Popek Monster vs Robert Burneika
9. Ariane Lipski vs Diana Belbita
8. Artur Sowiński vs Łukasz Chlewicki
7. Maciej Kazieczko vs Tomasz Matusewicz
6. Michał Andryszak vs Michał Kita
5. Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik
4. Ariane Lipski vs Mariana Morais
3. Damian Janikowski vs Julio Gallegos
2. Michał Materla vs Paulo Thiago
1. Marcin Różalski vs Fernando Rodrigues Jr

Hubert Chmielewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze