KSW 41: Transmisja w PPV

Sporty walki

Gala KSW 41 odbędzie się już dziś w katowickim Spodku! W akcji zaprezentują się m.in. Borys Mańkowski, Popek Monster, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński, Marcin Wrzosek i Damian Janikowski. Transmisja gali KSW 41 w PPV! Gdzie i jak zamówić dostęp? Sprawdźcie!

W katowickim Spodku odbędzie się aż dziewięć pojedynków.

 

Galę KSW 41 otworzy starcie Gracjana Szadzińskiego z Maciejem Kazieczko. Utalentowany i niepokonany 24-latek reprezentujący Ankos MMA Poznań po raz pierwszy zmierzy się z tak wymagającym rywalem. W kategorii piórkowej zadebiutuje natomiast Francuz Salahdine Parnasse, który skrzyżuje rękawice z Łukaszem Rajewskim.

 

Kamil Szymuszowski nadal nie zaznał goryczy porażki w KSW i być może zwycięstwo z Grzegorzem Szulakowskim pozwoli mu w końcu uzyskać szansę walki o tytuł mistrzowski. Swój drugi zawodowy pojedynek w MMA stoczy natomiast Damian Janikowski. Medalista olimpijski w zapasach w stylu klasycznym po udanym debiucie na PGE Narodowym stanie przed ogromnym wyzwaniem w postaci doświadczonego Antoniego Chmielewskiego.

 

Po błyskawicznej porażce z Marcinem Różalskim do klatki KSW powróci były mistrz organizacji KSW Fernando Rodrigues Jr. Brazylijczyk na grudniowej stanie naprzeciw błyskawicznie kończącego swoje pojedynki młodego i głodnego zwycięstw Michała Andryszaka. Niezwykle ciekawie zapowiadają się starcia w kategorii piórkowej. Efektownie walczący Marcin Wrzosek postara się wykonać pierwszy krok w kierunku odzyskania tytułu mistrzowskiego, a na jego drodze pojawi się Roman Szymański. Z kolei pas mistrzowski będzie do zdobycia tylko dla Artura Sowińskiego, gdyż były już mistrz Kleber Koike Erbst nie zmieścił się w limicie wagowym, przez co tytuł został mu odebrany.

 

Sporym zainteresowaniem cieszy się zestawienie Popka Monstera z debiutującym w zawodowym MMA Tomaszem Oświecińskim. Panowie nie pałają do siebie sympatią i od dłuższego czasu dają temu wyraz w publicznych wypowiedziach. Forma "Stracha" jest wielką niewiadomą i zobaczymy jak zaprezentuje się na tle nieźle dysponowanego w ostatnim pojedynku Popka Monstera.

 

W walce wieczoru wystąpi Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 SUB). Dzień przed wigilią poznaniak będzie po raz czwarty bronił swojego pasa w kategorii półśredniej. Jego rywalem będzie nazywany "nowym Mirko CroCopem" Roberto Soldic (12-2, 10 KO, 1 SUB). Mistrz cenionych europejskich organizacji Superior FC oraz Final Fight Championship słynie z piekielnie mocnych kopnięć. Do Polski przyjedzie z passą sześciu wygranych z rzędu przez nokaut, z czego pięć z tych pojedynków zakończył już w pierwszej rundzie. Dla "Diabła Tasmańskiego" występ w Katowicach to powrót po niezwykle wyrównanej walce z Mamedem Khalidovem na KSW 39: Colosseum.

 

Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala jest dostępna w systemie "pay-per-view" (PPV) w cenie 40 zł. Eydarzenie zacznie się studiem o godzinie 19.00.

 

Transmisja gali KSW 41 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 23 grudnia, o godzinie 19:00.

 

Transmisja gali KSW 41 w Cyfrowym Polsacie

 

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

 

- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,

- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,

- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali, czyli 23 grudnia br.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

 

- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do opłaty za usługi Cyfrowego Polsatu,

- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim, e-płatności.

 

Transmisja gali KSW 41 w IPLI

 

Galę KSW 41 na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk gali KSW 41:

 

Walka wieczoru o pas kategorii półśredniej:

-77 kg: Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 SUB) - Roberto Soldic (12-2, 10 KO, 1 SUB)


-120 kg: Popek Monster (3-2, 3 KO) - Tomasz Oświeciński (0-0)

Walka o pas w kategorii piórkowej:

-66 kg: Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 SUB) - Artur Sowiński (18-8-2NC, 6 KO, 7 SUB)*


-66 kg: Marcin Wrzosek (12-4, 5 KO, 3 SUB) - Roman Szymański (10-3, 1 KO, 3 SUB)

-120 kg: Fernando Rodrigues Jr (11-3, 8 KO, 2 SUB) - Michał Andryszak (19-6-1NC, 12 KO, 6 SUB)

-84 kg: Damian Janikowski (1-0, 1 KO) - Antoni Chmielewski (32-16, 5 KO, 18 SUB)

-70 kg: Kamil Szymuszowski (16-4, 2 KO 4 SUB) - Grzegorz Szulakowski (8-1, 2 KO, 4 SUB)

-66 kg: Łukasz Rajewski (7-2-1NC, 5 KO) - Salahdine Parnasse (9-0-1, 1 KO, 4 SUB)

-70 kg: Maciej Kazieczko (3-0, 2 KO) - Gracjan Szadziński (6-2, 4 KO)

 

--------------------------------------------------------------------

 

* Koike Erbst stracił pas po tym, jak nie zmieścił się w limicie wagowym. Pas jest w stawce tylko dla Sowińskiego. W przypadku wygranej Koike Erbsta, będzie on wakujący.

 

Transmisja gali KSW 41 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 23 grudnia, o godzinie 19:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie