Szpilka w KSW już w 2018 roku! "Rozmawiamy też z Masternakiem"

Sporty walki

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski spotkali się z Mateuszem Borkiem w studio przed galą KSW 41. Włodarze organizacji zdradzili kilka planów na nadchodzący rok, a jednym z nich jest angaż pięściarzy: Mateusza Masternaka i Artura Szpilki. Rozmowy z tym drugim są dużo bardziej zaawansowane. Wielce prawdopodobne, że zadebiutuje w klatce w 2018 roku!

Coraz więcej mówi się o pięściarzach, którzy już niebawem mają pojawić się w klatce KSW. Chodzi przede wszystkim o Szpilkę i Masternaka, a głos na temat popularnych pięściarzy w studiu przed galą "41" zabrali włodarze federacji, a konkretnie Martin Lewandowski:
Jeśli chodzi o Szpilkę i rok 2018, jest to sama prawda, duża prawda i tylko prawda! Sprawa przypomina tę Damiana Janikowskiego - zawodnik, który musi wykończyć swoje zobowiązania w boksie, ale jeśli przejdzie do MMA, będzie to na sto procent KSW. 
Czy jest możliwa równoległa kariera w klatce KSW i boksie zawodowym?
Rozmawialiśmy o tym i razem z Maciejem wiemy, że takie połączenie na dłuższą metę jest niemożliwe. Trzeba z czegoś zrezygnować. My namawiamy go gorąco na MMA i uważamy, że w tej dyscyplinie zarobi dużo więcej.
Pewne negocjacje trwają także w przypadku Masternaka, jednak Kawulski przyznał, że póki co rozmowy są dużo mniej zaawansowane, niż ze Szpilką. "Póki co była tylko pierwsza randka" - przyznał współwłaściciel KSW.
Mateusz chciałby rozwijać się w parterze, uczyć kopnięć, ale pozostawać ciągle w zawodowym boksie.
 
Jakie będą losy Szpilki i Masternaka? Rozmowa ze studia z Martinem Lewandowskim i Maciejem Kawulskim w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze