Wrzosek wtargnął do klatki Erbsta. Będzie wielki rewanż o pas!

Sporty walki

Kleber Koike Erbst (23-4-1, 2 KO, 19 SUB) wziął rewanż na Arturze Sowińskim (18-9, 2 NC, 6 KO, 7 SUB) i wygrał z nim poprzez duszenie zza pleców. Stawką walki początkowo miał być pas mistrzowski wagi piórkowej, ale Japończyk nie zrobił wagi. Już wiadomo, że w najbliższej walce dla KSW zmierzy się o ten pas z Marcinem Wrzoskiem (13-4, 5 KO, 3 SUB)!

Kluczowa w walce Sowińskiego z Erbstem okazała się trzecia runda. Koike kapitalnie zapiął duszenie zza pleców i zmusił Sowińskiego do odklepania. Ale jako że Erbst dzień wcześniej nie zrobił wagi, pas został zwakowany. Po walce w klatce pojawił się Wrzosek, który owy pas stracił właśnie w starciu z Japończykiem. Polak wyzwał Erbsta na rewanż.

Marcin Wrzosek: Ja jestem gotowy teraz, zróbmy to teraz! Ale naprawdę - powtórzmy to, ja straciłem pas, ty straciłeś pas...

Kleber Koike Erbst: Jestem gotowy! Chcę ci dać tę walkę! Jesteś nie tylko najlepszym polskim zawodnikiem w mojej wadze, ale i świetnym człowiekiem. Człowiekiem, który okazuje szacunek rywalowi, a tacy zawodnicy są najbardziej wartościowi. Nasza walka powinna wyłonić prawdziwego mistrza.

Zróbmy to 3 marca na KSW 42 w moim mieście Łodzi! Tylko zrób wagę!

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie