Borek z Bońkiem śpiewają kolędę i składają świąteczne życzenia!

Piłka nożna

- Życzę kibicom, aby w trakcie przyszłorocznego mundialu nie stresowali się czy wyjdziemy z grupy czy nie. Mamy cieszyć się piłką i jeżeli gra będzie sprawiała nam radość, to na koniec na pewno coś ugramy - powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek, który był gościem niedzielnego programu Cafe Futbol.

Mateusz Borek: Czas uciekać do domu, gdyż wieczorem czeka nas wszystkich kolacja w rodzinnym gronie. Czego życzy widzom na 2018 rok Roman Kołtoń?

Roman Kołtoń: Ja zawsze życzę bliskim, znajomym oraz wszystkim sympatycznym ludziom zdrowia i pasji. Nas niesie pasja do futbolu, także chciałbym, aby Cafe Futbol w przyszłym roku stało na co najmniej tak wysokim poziomie jak w tym, który powoli się kończy.

Tomasz Hajto: Przede wszystkim zdrowia i spokoju w nowym roku dla wszystkich pracowników Polsatu, aktorów, piosenkarzy...

Mateusz Borek: Widzę, że na dobre wszedłeś już w showbiznes... (śmiech)

Zbigniew Boniek: Proszę nie przerywać! To są życzenia. (śmiech)

Tomasz Hajto: Poza zdrowiem, czyli tym, co jest w życiu najważniejsze, chciałbym życzyć też fajnej imprezy w Rosji, abyśmy mieli radość z naszej reprezentacji.

Zbigniew Boniek: Ja mogę powiedzieć, że są to dla mnie najukochańsze święta w ciągu roku, ponieważ wspominamy w ich trakcie wszystkie piękne chwile, naszych bliskich - mamę oraz tatę. Ja zawsze życzę zdrowia, ponieważ gdy jest zdrowie, to wszystkie inne problemy można tak naprawdę jakoś rozwiązać. Patrząc przez pryzmat naszych wszystkich reprezentacji, to życzę im, aby każda osiągnęła sukces. Jeżeli chodzi o pierwszą, to w swoisty sposób nawet ją kocham. Tworzą ją chłopcy, z którymi może mam czasem jakieś tam problemy, ale jest to reprezentacja Polski, naszego kraju, złożona z samych Polaków. Mam nadzieję, że w Rosji nie będziemy się stresować czy wyjdziemy z grupy czy nie. Mamy cieszyć się piłką i jeżeli gra będzie sprawiała nam radość, to na koniec na pewno coś ugramy.

Mateusz Borek: Ja Państwu złożę życzenia w trakcie naszego spotkania sylwestrowego. Będą goście specjalni, którzy z pewnością sprawią niespodziankę miłośnikom futbolu.

Cała rozmowa oraz wspólne kolędowanie Zbigniewa Bońka i Mateusza Borka w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze