Magazyn #7strefa: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Magazyn #7strefa: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Polsat Sport

Już w poniedziałek świąteczne wydanie magazynu #7strefa. Rok 2017 zbliża się ku końcowi, więc nasi eksperci zajmą się podsumowaniem tego, co wydarzyło się przez ostatnie 12 miesięcy. Gościem specjalnym będzie trener młodzieżowej reprezentacji Polski, Sebastian Pawlik. Transmisja magazynu #7strefa w Polsacie Sport.

Dobiegający końca 2017 rok dostarczył siatkarskim kibicom wielu emocji. Drużyny zarówno reprezentacyjne, jak i klubowe dały nam powody do radości, ale też niejednokrotnie zaprezentowały się poniżej naszych oczekiwań.

Najpiękniejsze chwile podarowali nam prowadzeni przez Sebastiana Pawlika siatkarze młodzieżowej reprezentacji Polski zdobywając tytuł mistrzów świata. Kadra pań wywalczyła awans do pierwszej dywizji World Grand Prix.

Po raz pierwszy w historii w Polsce odbyły się Klubowe Mistrzostwa Świata. Wzięły w nich udział dwa polskie zespoły, Skra Bełchatów i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, lecz żadnemu nie udało się wywalczyć miejsca w pierwszej trójce turnieju. W meczu finałowym pojawił się jednak polski akcent. Złoty medal nas szyi zawiesił Wilfredo Leon, który już niebawem będzie mógł zagrać w biało-czerwonej koszulce.

Prowadzący: Krzysztof Wanio

Goście: Sebastian Pawlik (trener młodzieżowej reprezentacji Polski), Wojciech Drzyzga, Łukasz Kadziewicz

Transmisja magazynu #7strefa od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze