Wybrano nokaut roku 2017

Sporty walki

Rok 2017 został zdominowany przez niesamowity pojedynek Anthony'ego Joshuy z Władimirem Kliczko o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Dziennikarze ESPN nie wzięli jednak tego skończenia pod uwagę w swoim zestawieniu najlepszych nokautów 2017 roku, numerem jeden wybierając morderczy cios Srisaketa Sor Rungvisai'a (44-4-1, 40 KO) w walce z Romanem Gonzalezem (46-2, 38 KO).

Kilka dni temu prezentowaliśmy zestawienie najlepszych nokautów 2017 roku okiem redakcji PolsatSport.pl, a z wieloma naszymi wyborami zgodzili się dziennikarze ESPN. Amerykańska telewizja jako numer jeden wybrała jednak niesamowity cios Srisaketa Sor Rungvisai'a w rewanżowym starciu z Romanem "Chocolatito" Gonzalezem.

Pięściarze w 2017 roku zmierzyli się dwukrotnie i za każdym razem dość nieoczekiwanie górą był zawodnik pochodzący z Tajlandii. W pierwszym pojedynku Taj wygrał po kontrowersyjnej decyzji sędziów, jednak we wrześniu nie pozostawił już wątpliwości i powalił utytułowanego rywala w czwartej rundzie.

W zestawieniu ESPN znaleźli się także niepokonani Mikey Garcia (37-0, 30 KO), Jermell Charlo (30-0, 15 KO) czy Deontay Wilder (39-0, 38 KO).

Najlepsze nokauty 2017 roku w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze