Znalazł się chętny na Jędrzejczyka! Polak trafi do Turcji?

Piłka nożna
Znalazł się chętny na Jędrzejczyka! Polak trafi do Turcji?
fot. Cyfrasport

Władze Legii Warszawa od jakiegoś czasu noszą się z zamiarem sprzedaży swojego najlepiej opłacanego zawodnika. Jest nim Artur Jędrzejczyk, który obecnie dochodzi do zdrowia po kontuzji. Jak podaje "Przegląd Sportowy" mistrzowie Polski otrzymali ofertę za swojego obrońcę z tureckiego klubu.

"Jędzę" chce pozyskać klub, w którym w przeszłość występował Kamil Grosicki. Mowa jest o Sivassporze, który z pewnością będzie musiał zaproponować jeszcze wyższą pensję reprezentantowi Polski niż w tej chwili płaci mu Legia. A w klubie z Łazienkowskiej 30-letni obrońca inkasuje rocznie aż 820 tysięcy euro.

 

"Dla obecnego właściciela Dariusza Mioduskiego to duży problem, ponieważ podczas rozmów kontraktowych inni piłkarze porównują swoje wynagrodzenie do pensji, jaką otrzymuje Jędrzejczyk" - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

 

Oferta Sivassporu jest dla lidera polskiej Ekstraklasy bardzo kusząca. Bowiem kontrakt 33-krotnego reprezentanta Biało-Czerwonych obowiązuje aż do końca czerwca 2020 roku. Pochodzący z Dębicy zawodnik w tym sezonie wystąpił w 10 meczach ligowych. Aktualnie przechodzi rehabilitację po kontuzji, której nabawił się w listopadzie.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze