Włodarczyk po losowaniu PP siatkarzy: Zapowiada się wojna!

Siatkówka

Zwyżkujemy z formą, tak więc zapowiada się wojna – powiedział przyjmujący ONICO Warszawa Wojciech Włodarczyk chwilę po losowaniu par ćwierćfinałowych Pucharu Polski siatkarzy. Jego drużyna w walce o półfinał zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.

To będzie z pewnością jedna z najciekawszych konfrontacji w ćwierćfinałach Pucharu Polski siatkarzy.  Siatkarze ONICO Warszawa podejmą ekipę Jastrzębskiego Węgla. Wyniki losowania "na gorąco",  w studiu magazynu #7strefa skomentował Wojciech Włodarczyk.

 

– W zakończonej rundzie spotkaliśmy się z Jastrzębskim Węglem na Torwarze i wygraliśmy to spotkanie 3:0. Wspomnienia mamy więc dobre. Zespół Jastrzębskiego Węgla miał wtedy jeszcze chyba jakieś swoje problemy. W chwili obecnej ich forma zaczęła już zwyżkować. Przede wszystkim Salvador Hidalgo Oliva jest, może jeszcze nie w optymalnej, ale już w lepszej formie. Myślę więc, że możemy spodziewać się ciekawego spotkania. My również zwyżkujemy z formą, tak więc zapowiada się wojna – stwierdził przyjmujący ONICO.

 

Skrót meczu 11. kolejki PlusLigi ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3:0

 

Spotkanie, o którym wspomniał gość magazynu #7strefa zostało rozegrane 26 listopada, w ramach 11. kolejki PlusLigi. Podopieczni trenera Stephane Antigi pokonali Jastrzębski Węgiel w trzech setach (25:16, 27:25, 28:26). Najlepiej punktującym zawodnikiem tamtego meczu był Bartosz Kwolek (19), który zgarnął również nagrodę MVP. Włodarczyk wywalczył dla swej drużyny 9 oczek. Dla gości najwięcej punktów uzyskał Hidalgo Oliva (15).

 

Pary 1/4 finału Pucharu Polski:

 

APP Krispol Września – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
AZS PWSZ Stal Nysa – Trefl Gdańsk

 

Onico Warszawa – Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia.

 

Zwycięzcy meczów ćwierćfinałowych uzyskają awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 27–28 stycznia 2018 roku.

 

Wypowiedź Wojciecha Włodarczyka i dyskusja po losowaniu ćwierćfinałów Pucharu Polski siatkarzy w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze