Piłka nożna

Drużyna Krychowiaka wyszarpała remis z...

48-krotnego reprezentanta Polski w swoich szeregach widzi Getafe. Klub z przedmieść Madrytu jest zainteresowany wypożyczeniem Krychowiaka z PSG. Jak podaje "AS", sam zawodnik chce wrócić do ligi hiszpańskiej, w której uzyskał życiową formę grając w Sevilli. Powrót na Półwysep Iberyjski ma być dla naszego zawodnika szansą na osiągnięcie odpowiedniej dyspozycji na MŚ w Rosji.

 

Wiele wskazuje na to, że wypożyczenie Krychowiaka z WBA zostanie skrócone i potrwa do stycznia, a nie jak pierwotnie zakładano do czerwca. To otwiera szansę dla Getafe, które raczej nie powinno mieć problemów, aby dojść do porozumienia z PSG. Bowiem na grę w paryskim zespole Polaka nie ma w zasadzie żadnych szans.

 

Getafe po 17. kolejkach zajmuje wysokie 8. miejsce w tabeli ligi hiszpańskiej. W tej chwili ekipa spod Madrytu plasuje się najwyżej z tegorocznych beniaminków. Gdyby transfer "Krychy" doszedł do skutku wówczas musiałby rywalizować o miejsce w składzie z 32-letnim Hiszpanem, Markelem Bergarem i 23-latkiem z Urugwaju, Mauro Arambarrim.

 

Dotychczas urodzony w Gryficach piłkarz wystąpił w 14 meczach Premier League, w których zaliczył jedną asystę. Jego zespół jest aktualnie na przedostatnim miejscu w Premier League. Z Krychowiakiem w składzie WBA siedem razy remisowało i tyle samo przegrywało.