KSW 42: Weteran irlandzkiej sceny MMA zapowiada występ na gali

Sporty walki

Już trzeciego marca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 42, na której wystąpi kilka gwiazd polskiej organizacji. W akcji zobaczymy m.in. Michała Materlę (25-5, 7 KO, 12 SUB), Tomasza Narkuna (14-2, 3 KO, 11 SUB), Ariane Lipski (10-3, 6 KO, 2 SUB) czy Mateusza Gamrota (13-0-1NC, 4 KO, 3 SUB). Z kolei w poniedziałek swój udział w gali zapowiedział Chris Fields (12-7, 6 KO, 5 SUB).

Fields to prawdziwy weteran irlandzkiej sceny MMA. Zawodnik SBG Ireland jako jeden z pierwszych zaczął walczyć i wygrywać poza granicami ojczyzny. W 2012 roku zdobył pas cenionej organizacji Cage Warriors. "The Housewives’ Choice" był również jednym z uczestników 19. sezonu reality show „The Ultimate Fighter”. Dla polskiej organizacji zadebiutował na październikowej gali KSW 40 w Dublinie, na której pokonał na pełnym dystansie Michała Fijałkę (16-7, 5 KO, 8 SUB).

 

W poniedziałek Fields zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym widać, że kolejną walkę stoczy właśnie 3. marca.

 

 

Irlandczyk bije się na co dzień w kategorii półciężkiej, a organizacja KSW potwierdziła już występ dwóch zawodników z tej dywizji - mowa o mistrzu Tomasz Narkunie oraz Łukaszu Jurkowskim (16-10, 4 KO, 6 SUB).

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze