Kurek zostanie bez klubu? Ziraat znalazł zastępstwo za Polaka!

Siatkówka
Kurek zostanie bez klubu? Ziraat znalazł zastępstwo za Polaka!
fot. Cyfrasport

Czarne chmury zbierają się nad głową Bartosza Kurka. Nie dość, że Polak jest nadal kontuzjowany, to niedługo może nie mieć nawet dokąd wracać. Włodarze Ziraatu Ankara stracili cierpliwość i sprowadzili na jego pozycję serbską gwiazdę Milosa Nikicia z argentyńskiego Personalu Bolivar.

Nie najlepsze wieści dotarły ze stolicy Turcji. Przebywający na rehabilitacji w Polsce Kurek ma nowego konkurenta do miejsca w składzie Ziraatu. Jest nim bardzo doświadczony Milos Nikić. Serb wrócił do Turcji po krótkim epizodzie w Personalu Bolivar. Przyjmujący bardzo dobrze zaprezentował się na Klubowych Mistrzostwach Świata organizowanych w Polsce. Co prawda jego drużyna przegrała wszystkie mecze w swojej grupie (w tym z PGE Skrą Bełchatów), ale sam zawodnik zagrał na bardzo wysokim poziomie.

 

Nie wiadomo jak długo może potrwać przerwa polskiego zawodnika. Według włoskich mediów coraz bardziej prawdopodobne wydaje się być jego zwolnienie.

 

Drużyna Ziraatu, w której występuje jeszcze jeden Polak, Dawid Konarski, zajmuje w tabeli najwyższej tureckiej ligi pierwsze miejsce.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze