Piłkarz Liverpoolu przyznał się do pobicia partnerki!

Piłka nożna
Piłkarz Liverpoolu przyznał się do pobicia partnerki!
fot. PAP
Jon Flanagan (pierwszy z prawej) nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych.

Zawodnik "The Reds" oraz reprezentant Anglii, Jon Flanagan przyznał się do pobicia swojej partnerki Rachael Wall. Wyrok w sprawie 25-latka zapadnie 17 stycznia.

Flanagan został aresztowany w piątek 22 grudnia około godziny 3 nad ranem. Wyszedł po wpłaceniu kaucji. Anglik po kilku dniach stanął przed sądem i przyznał się, do pobicia swojej partnerki, a dokładnie do tego, że ją kopnął. 25-latek powiedział, iż był pod wpływem alkoholu.

 

Wyrok w sprawie piłkarza ma zapaść 17 stycznia. Obrońca oskarżonego stwierdził, że to pierwszy taki przypadek w związku gracza Liverpoolu. Klub z Merseyside na razie nie skomentował całej sprawy.

 

Flanagan jest wychowankiem Liverpoolu, w którym zadebiutował w wieku 18 lat. W 2014 roku zaliczył swój jedyny jak dotąd występ w reprezentacji Anglii. Jego karierę zatrzymała kontuzja. Wypadł on z gry na prawie dwa lata. Potem został wypożyczony do Burnley, by wrócić na Anfield w maju 2017 roku. W obecnych rozgrywkach rozegrał zaledwie jedno spotkanie w pierwszej drużynie LFC.

 

To nie pierwszy problem z prawem w ekipie Liverpoolu. Ostatnio kłopoty ma również podstawowy stoper zespołu, Dejan Lovren. Chorwat został oskarżony o krzywoprzysięstwo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie