Drużyna izaka trenowała w kopalni soli. Zobacz bootcamp w Wieliczce (WIDEO)

E-sport
Drużyna izaka trenowała w kopalni soli. Zobacz bootcamp w Wieliczce (WIDEO)
fot. CKM

Jak przygotowywała się drużyna Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego do ASUS ROG Join the Republic Community Challenge? W celu treningu zeszła nawet do kopalni soli w Wieliczce.

Już w piątek drużyna zebrana przez Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego rozpocznie w Sztokholmie zmagania spod szyldu ASUS ROG Join the Republic Community  Challenge. Polacy - już w innym składzie - będą bronić wywalczonego przed rokiem mistrzowskiego tytułu. By odpowiednio przygotować się do zawodów, zespół udał się na obóz przygotowawczy w Wieliczce.

Podczas bootcampu gracze nie tylko mieli czas, by poznać się poza serwerem. Drużyna odpowiednio przygotowywała się do turnieju. Odwiedziła m.in. kopalnię soli w Wieliczce, by pod ziemią rozwijać umiejętności gry w Counter-Strike’a: Global Offensive. Oprócz tego sekcja izaka integrowała się, spędzając aktywnie czas na ściankach wspinaczkowych.

 


W przygotowanym filmie każdy z graczy mógł się ponadto wypowiedzieć - nie tylko na temat wyjazdu, ale także szans Polaków na zawodach w Szwecji. - Myślę, że nasz zespół jest połączeniem młodości i talentu. Nie mamy wielkiego doświadczenia, ale czujemy moc. Mamy duże umiejętności indywidualne, więc możemy wygrać. Ale musimy ćwiczyć - mówił podczas Szymon ‘Lys’ Łondka.

Skład drużyny izaka:
Piotr ‘izak’ Skowyrski
Szymon ‘Lys’ Łondka
Temmy ‘soren’ Tudev
Piotr ‘nawrot’ Nawrocki
Kacper ‘killkapi’ Wierzewski

Formacje na czas ASUS ROG Join the Republic Community Challenge - opierając się na młodych talentach ze swoich krajów - oprócz Skowyrskiego stworzyli m.in. Jacob ‘Pimp’ Winneche czy Adam ‘Friberg’ Friberg. Światowe finały rozgrywek odbywać się będą od 4 do 7 stycznia. Zespół znad Wisły do gry wkroczy jednak dopiero w piątek.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze