Kto zostanie najlepszym sportowcem 2017 roku? Kibice zabrali głos

Inne

Kto zostanie sportowcem roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego? Ostateczny werdykt kibiców poznamy w sobotę 6 stycznia, ale już teraz zapytaliśmy o swoje typy warszawiaków spotkanych na ulicach stolicy.

83. Plebiscyt na najlepszego Sportowca Roku Przeglądu Sportowego 2017 - oddaj swój głos!

 

Na szczycie dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich i trzykrotna mistrzyni świata Anita Włodarczyk. Na drugim miejscu kapitan reprezentacji Polski oraz jeden z najlepszych piłkarzy świata Robert Lewandowski, a na trzecim dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi Kamil Stoch. Tak wygląda czołówka 83. Plebiscytu PS na Najlepszego Sportowca Polski... zdaniem samych nominowanych. Według dziennikarzy na miano najlepszego w 2017 roku zasłużył Robert Lewandowski. A co na ten temat sądzą kibice?

- Kamil Stoch. On robi nam dobrą reklamę. W Niemczech jest szał na jego punkcie - mówi jeden z ankietowanych mijanych na warszawskich ulicach.

- Ja myślę, że Robert Lewandowski - odpowiada kolejny z przechodniów.

- Piotr Żyła, bo się tak fajnie śmieje. Jest bardzo sympatyczny - z uśmiechem na ustach zdradza swój typ młody rozmówca Bożeny Pieczko.

- Kamil Glik powinien zostać najlepszym sportowcem Polski. Zaszedł daleko w ubiegłej edycji Ligi Mistrzów, został mistrzem Francji z AS Monaco - kontruje kolejny z ankietowanych.

Jakie zdanie mają inni warszawiacy? Sprawdźcie w załączonym materiale wideo.

Bożena Pieczko, psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze