Niemieccy kibice porównali Freitaga i Stocha do postaci z kultowej gry!

E-sport
Niemieccy kibice porównali Freitaga i Stocha do postaci z kultowej gry!
fot. PAP

Ciekawy kadr wychwycił podczas zawodów w Innsbrucku Adam Małysz. Niemieccy kibice dopingujący swoich reprezentantów pod Bergisel wywiesili bowiem zdjęcia Richarda Freitaga oraz Kamila Stocha, ucharakteryzowanych na postaci z kultowej serii gier Mario Bros.

Tuż obok zeskoku austriackiej skoczni niemieccy kibice wywiesili rodzimą flagę z napisem "Super Rysiek" (niem. "Super Richi") oraz zdjęcia Freitaga przebranego za Mario i Stocha ucharakteryzowanego na Bowsera. King Bowser Koopa był z kolei głównym czarnym charakterem serii zawierającej przygody dwóch braci hydraulików.

"Richi Bros., prawie jak Mario Bros." - napisał pod postem Małysz.

 

 

Richi Bross #prawie #jak#mariobros

A post shared by Adam Małysz (@adammalyszofficial) on Jan 4, 2018 at 5:27am PST


Niemieccy fani z całych sił dopingowali Freitaga, który miał zagrozić Stochowi w wywalczeniu kompletu zwycięstw w obecnej edycji Turnieju Czterech Skoczni. Ich determinacja była tym wyższa, że póki co takim wyczynem może poszczycić się jedynie Sven Hannawald. Freitag nie dał jednak rady, ponieważ wywrócił się w pierwszej serii turnieju na Bergisel i poturbował się na tyle, że nie wystąpił nawet w drugiej.

Stoch wywalczył natomiast trzecie zwycięstwo z rzędu i do powtórzenia historycznego wyniku pozostało mu zwycięstwo w ostatnim konkursie w Bischofshofen.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie