Drużyna Izaka rozpocznie dziś turniej w Sztokholmie

E-sport
Drużyna Izaka rozpocznie dziś turniej w Sztokholmie
fot. Piotr "Izak" Skowyrski

Zakończyły się długie tygodnie przygotowań. Dziś przyszedł czas na ostateczny sprawdzian. Drużyna Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego meczem z ekipą Juriy’ego ‘strike’a’ Tereshenki rozpocznie zmagania w Sztokholmie.

Rozgrywki w ramach ASUS ROG Join the Republic Community Challenge trwają od czwartku. W tym czasie Szwedzi zdążyli wyeliminować z gry Amerykanów, a Duńczycy odprawili z kwitkiem Australijczyków. Skład sformowany przez najpopularniejszego komentatora z Polski do gry przystąpi dopiero w piątek. Zespół izaka swoją przygodę z turniejem rozpocznie pojedynkiem z zespołem rosyjsko-ukraińskim.

Potyczka rozpocznie się o godzinie 21:30. W meczu obowiązywać będzie system BO3, przez co będziemy świadkami co najmniej dwóch rozegranych map.

21:30 - ROG IzakOOO vs ROG strike - BO3

Przypomnijmy, że kadra zbudowana przez Skowyrskiego w zeszłym roku zdobyła mistrzowski tytuł pierwszej edycji. Tym razem izak dobrał jednak całkowicie innych graczy. Do projektu zaprosił Szymona ‘Lysa’ Łondkę, Temmy’ego ‘sorena’ Tudeva, Piotra ‘nawrota’ Nawrockiego oraz Kacpra ‘killkapiego’ Wierzewskiego.

Warto wspomnieć, że uczestnicy rozgrywek nie walczą o pietruszkę. Najlepszej drużynie organizatorzy zafundują bowiem wycieczkę na DreamHack Masters w Sztokholmie.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie