Materla vs Bedorf? Byli mistrzowie KSW na wspólnym treningu (WIDEO)

Sporty walki

Michał Materla (25-5, 7 KO, 12 SUB) i Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 SUB) przygotowują się do gali KSW 42, która trzeciego marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Choć byli mistrzowie polskiej organizacji nie znają jeszcze swoich rywali, to wspólny trening może im tylko pomóc!

Były mistrz wagi średniej ostatni raz pojawił się w klatce 22 października na KSW 40, kiedy to w drugiej rundzie efektownie znokautował Paulo Thiago - został wtedy nagrodzony bonusem za nokaut wieczoru. To było jego trzecie zwycięstwo z rzędu! Choć rywala jeszcze nie zna, to ciężko trenuje, by być w jak najlepszej formie. Nie przejmuje się nawet różnicą w kategoriach wagowych!

 

Materli pomaga m.in. były najlepszy zawodnik wagi ciężkiej Karol Bedorf, który poprzedniego roku nie może zaliczyć do udanych. Nie stoczył bowiem ani jednej walki, a choć był zestawiony z Michałem Kitą na galę KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym, to na skutek kontuzji musiał się wycofać. 2018 rok ma jednak należeć do niego, stąd też ostro wziął się za treningi.

 

Co może wyjść na treningach dwóch świetnych wojowników KSW? Na pewno coś dobrego!

 

 

Skróty ostatnich walk Materli i Bedorfa w załączonych materiałach wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze