Mecz z rosyjsko-ukraińską formacją nie należał do najłatwiejszych. Choć Train dość gładko wpadł na konto biało-czerwonych, ci szybko przekonali się, że kadra strike’a nie zamierza odpuszczać. Podopieczni Tereshenki świetnie rozpoczęli Mirage, wypracowując sobie bezpieczną przewagę. Młodzi gracze znad Wisły pokonali jednak presję i z pozycji przegranych najpierw wywalczyli remis, a następnie wygrali dogrywkę. Tak faworyzowany zespół Skowyrskiego awansował do półfinału. Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem pojedynku bez wątpienia był Temmy ‘soren’ Tudev.

 

Team IzakOOO 2:0 Team strike

Train 16:9; Mirage 19:17

 

W półfinale Team IzakOOO zmierzy się z reprezentacją Francji. Składem rywali opiekuje się znany streamer znad Sekwany - Jeff ‘HOUNGOUNGAGNE’. Oponent Polaków w ćwierćfinale wyeliminował niemiecką sekcję Andre ‘nooky’ego’ Utescha.

 

21:30: - Team IzakOOO vs Team HOUNGOUNGAGNE - BO3

 

ASUS ROG Join the Republic Community Challenge to rozgrywany w Sztokholmie turniej, w którym udział biorą zespoły sformowane przez znane osobistości esportowe z całego świata. Warunkiem jest jednak angażowanie w formacje młodych, niedoświadczonych i szerzej nieznanych społeczności zawodników. Oprócz drużyn izaka i HOUNGOUNGAGNE w grze pozostały jeszcze kadry Adama ‘friberga’ Friberga i Jacoba ‘Pimpa’ Winneche. W ubiegłym roku izak wraz ze swoją ówczesną sekcją zdobył mistrzowski tytuł zawodów.