Stoch: Przepraszam za wygląd, ale dopiero wróciłem ze skoczni

Zimowe

Ewa Bilan-Stoch odebrała w imieniu swojego męża Kamila nagrodę dla Najlepszego Sportowca Roku 2017. Stoch, który kilka godzin wcześniej wygrał w genialnym stylu Turniej Czterech Skoczni, połączył się jednak na żywo z widzami Gali Mistrzów Sportu... i zaskoczył swoim wyznaniem.

6 stycznia 2018 roku okazał się dla Kamila Stocha jednym z najpiękniejszych dni w jego karierze. Najpierw Polak przypieczętował triumf w Turnieju Czterech Skoczni, wygrywając kolejne zawody w Bischofshofen, a kilka godzin później został wybrany najlepszym sportowcem Polski w 2017 roku. Mimo tego, że wieczór był dla Stocha wyjątkowo szalony, znalazł on chwilę dla widzów Polsatu i podzielił się z nimi swoimi wrażeniami.
 
- Dobry wieczór państwu. Przepraszam za swój wygląd, ale dopiero pół godziny temu wróciłem ze skoczni. Ewuniu, kocham Cię - spontanicznie zaczął swoją wypowiedź Stoch.

- Dziękuję z całego serca za wsparcie, jakie dostaję od wszystkich kibiców, od swojej rodziny, od mojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem i jest moją najlepszą wizytówką. Dziękuję całemu sztabowi szkoleniowemu, który mnie wspiera, polskiemu związkowi, moim sponsorom. Państwu życzę zaś dobrego wieczoru, niestety beze mnie. Pozdrawiam Was serdecznie, a ja idę wreszcie odpocząć. Trzymajcie się! - powiedział najlepszy sportowiec Polski w 2017 roku.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie