AGO Gaming miażdży rywali. "Aniołki" Leśnodorskiego w wielkim finale MDL

E-sport
AGO Gaming miażdży rywali. "Aniołki" Leśnodorskiego w wielkim finale MDL
fot. ESL

Jak burza przebrnęli gracze AGO Gaming przez półfinał globalnego zwieńczenia Mountain Dew League. Polacy dosłownie zmasakrowali Ghost Academy. Dzięki temu w meczu o złote medale zmierzą się ze Space Soldiers.

Półfinał okazał się tylko formalnością. „Aniołki” Leśnodorskiego bez najmniejszych problemów walczyły z amerykańskimi rywalami. Można by zacząć przypuszczać, że zawodnicy Ghost Academy za cel postawili sobie nie wygrywanie rund, a po prostu eliminowanie raz na jakiś czas reprezentantów AGO Gaming. Sam Dominik ‘GruBy’ Świdierski na dwóch mapach zginął zaledwie piętnaście razy, osiągając imponujący rating - 1.79. Nic jednak dziwnego, na Train biało-czerwoni stracili zaledwie dwa punkty, na Overpass natomiast tylko pięć.

AGO Gaming 2:0 Ghost Academy
Train 16:2; Overpass 16:5

W wielkim finale dwudziestego szóstego sezonu Mountain Dew League Polakom przyjdzie się zmierzyć ze Space Soldiers, które w półfinale odesłało do domu eXtatus. W Nowym Jorku AGO Gaming rywalizowało już z Turkami. W fazie grupowej zmagań „Aniołki” pokonały ich na Cobblestone 16:11. Pojedynek planowo rozpocznie się o 16:00. Będzie w nim obowiązywał system BO3.

16:00 - AGO Gaming vs Space Soldiers - BO3

W Nowym Jorku uczestnicy walczą o nagrody pieniężne z puli $50,000.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie